Shtëpi [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut

Gjykatat e Republikës së Maqedonisë së Veriut

  Kërkoni aktgjykime/aktvendime

  Gjykata
  Numri i lëndës
  Data
  _

  Të gjitha lajmet

  • Kumtesë për seancën e 429-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut e cila do të mbahe me datë 03.02.2023.

   Njoftim për opinionin  | 30 Jan 2023 | Këshilli Gjyqësor i RMV
   [më shumë]
  • Kumtesë nga seancën e 428-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut e mbajtur me datë 25.01.11.2023 dhe 26.01.2023.

   Njoftim për opinionin  | 26 Jan 2023 | Këshilli Gjyqësor i RMV
   [më shumë]
  • Kryetarja e Gjykatës Supreme, mori pjesë në një takim koordinues të institucioneve kompetente për hetimet financiare dhe konfiskimin

   Risi  | 25 Jan 2023 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Kryetarja e Gjykatës Supreme, Besa Ademi, me ftesë të zëvendëskryetares të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut e obliguar për politikat e qeverisjes së mirë, Sllavica Gërkovska, mori pjesë në takimin koordinues të përfaqësuesve nga gjyqësori dhe nga institucionet kompetente për hetimet financiare dhe konfiskimin. [më shumë]

  Të gjitha lajmet