Shtëpi [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut

Gjykatat e Republikës së Maqedonisë së Veriut

  Kërkoni aktgjykime/aktvendime

  Gjykata
  Numri i lëndës
  Data
  _

  Të gjitha lajmet

  • Njoftim për mbajtje të Seancës publike lidhur me ankesën kundër masës së paraburgimit në lëndën për vrasjen e Vanja Gjorçevska

   Risi  | 23 Pri 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Seancë publike lidhur me ankesën kundër masës së paraburgimit në lëndën për vrasjen e Vanja Gjorçevska [më shumë]
  • Kryetarja e Gjykatës Supreme, realizoi vizitë në disa gjykata të shtetit

   Risi  | 22 Pri 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Kryetarja e Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Besa Ademi, realizoi vizitë në Gjykatën e Apelit Shtip, Gjykatën Themelore Shtip, Gjykatën Themelore Koçan, Gjykatën Themelore Vinicë dhe Gjykatën Themelore Radovish. [më shumë]
  • Njoftim nga seanca e mbajtur e Sektorit të praktikës gjyqësore

   Risi  | 19 Pri 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, më 15.04.2024, mbajti seancë të Sektorit të praktikës gjyqësore, në të cilën u miratua ky propozim: [më shumë]

  Të gjitha lajmet