Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Општо

Извештаите за работење на судиите во Основен суд Берово се содржани во *.PDF документ. Истите можете да ги преземете од понудените линкови подолу.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Квартален извештај - четврти квартал 2022 г. за работата на Основен суд Берово
Квартален
2022
Извештај за работа на Основен суд Берово за месец декември 2022 година
Месечен
2022
Извештај за работа на Основен суд Берово за месец ноември 2022 година
Месечен
2022
Извештај за работа на Основен суд Берово за месец октомври 2022 година
Месечен
2022
Квартален извештај - трет квартал 2022 г. за работата на Основен суд Берово
Квартален
2022
Извештај за работа на Основен суд Берово за месец септември 2022 година
Месечен
2022
Извештај за работата на Основен суд Берово за месец август 2022
Месечен
2022
Извештај за работата на Основен суд Берово за месец јули 2022
Месечен
2022
Извештај за работа на Основен суд Берово за месец јуни 2022 година
Месечен
2022
Извештај за работата на Основен суд Берово за месец мај 2022
Месечен
2022
Прва<12345...>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести