Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Општо

Извештаите за работење на судиите во Основен суд Берово се содржани во *.PDF документ. Истите можете да ги преземете од понудените линкови подолу.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Извештај за завршна сметка за 2017 на буџетски корисник за сметка 290100072860318
Годишен
2017
ОПШТО
Квартален
2015
Прва<1234>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести