Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

Работно време на судот

Секој работен ден

8:30h - 16:30h

Прием на документи

8:30h - 15:00h

Пауза

12:30h - 13:00h

Прием кајпретседателот на судот

Секој четврток од 09:00 до 16:00
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести