Основен суд Берово [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основниот суд Берово

Кеј на Младина бб
Емаил:  contact@osberovo.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

033/471-006

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

033/471-223

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

033/471-168
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести