Мерки за заштита од вирусот КОВИД-19 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Мерки за заштита од вирусот КОВИД-19

Новости  |  17.3.2020

Одлука за постапување во услови на зголемена опасност од вирусот КОВИД-19

 

Почитувани.

Врз основа на одлуката на Судскиот совет на Република Северна Македонија - од 336 седница одржана на дена 17.03.2020 година, Ве известуваме дека сите странки поднесоците до судот ги доставуваат електронски преку системот за електронска достава или преку електронска пошта на следнава е-маил адреса: contact@osberovo.mk  

Со почит.

Прилог, продолжение:

- Одлука на Судскиот совет на Република Северна Македонија - од 336 седница одржана на дена 17.03.2020 година

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_