Оглас за јавна набавка 17113/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас за јавна набавка 17113/2021

Njoftime, Evenimente, Risi, Njoftim për opinionin  |  1 Tet 2021

Основен суд Берово објави оглас за јавна набавка број 17113/2021 („Набавка на масло за греење ЕЛ - 1 за потребите на Основен суд Берово“). Содржината на огласот е достапна на портлетот на судот.

Содржината на огласот, техничката и тендерската документација, единствено и во целост, се достапни на порталот за Електронски јавни набавки.

 

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_