Извештај за работа на Основен суд Берово за месец декември 2022 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Извештај за работа на Основен суд Берово за месец декември 2022 година

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  17.1.2023
Месечен извештај за месец декември 2022

Објавен  е месечниот извештај за работата на Основен суд Берово за месец декември 2022 г. кој може да го погледнете во рубриката извештаи и статистика

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_