Завршна сметка за 2020 година, за буџетски корисник Основен суд Берово [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Завршна сметка за 2020 година, за буџетски корисник Основен суд Берово

Новости, Соопштенија за јавност  |  01.3.2021

Објавена е завршната сметка за буџетскиот корисник Основен суд Берово, за 2020 година. Приложени се извештаите за секоја од тритте сметки пооделно.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_