СООПШТЕНИЕ ЗА ОДЛАГАЊЕ НА ПРЕДМЕТИ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ОДЛАГАЊЕ НА ПРЕДМЕТИ

Новости  |  01.3.2021

Рочиштата закажани во месец Март 2021 година кај судијата Илија Стојанов се одлагаат за неодредени датуми за кои ке бидете дополнително известени. 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_