Одлука за избор на најповолна понуда по Оглас за јавна набавка 17113/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на најповолна понуда по Оглас за јавна набавка 17113/2021

Новости, Соопштенија за јавност  |  13.10.2021

ВД претседателот на Основен суд Берово  донесе Одлука за избор на најповолна понуда по Оглас за јавна набавка 17113/2021

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_