Именик на судии [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судиите

Именик на судии

За решавање на предмети од надлежноста на Основниот суд Берово се ангажирани 1 судија и тоа:

  • Дарко Ристов - ВД Претседател на судот

Претседател

CV на Претседател

Судија Дарко Ристов

Име и презиме:
Дарко Ристов
Година на избор:
2008
Област на која работи судијата:
Граѓанска област

Судиите

Судија нн

Судија нн

Име и презиме:
нн
Година на избор:
Област на која работи судијата:

Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести