Shtëpi [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut

Gjykatat e Republikës së Maqedonisë së Veriut

  Kërkoni aktgjykime/aktvendime

  Gjykata
  Numri i lëndës
  Data
  _

  Të gjitha lajmet

  • Pas seancës së mbajtur publike, është sjellë aktvendim, me të cilin refuzohet ankesa në lëndën për vrasjen e Vanja Gjorçevska

   Risi, Njoftim për opinionin  | 29 Maj 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Ankesa refuzohet si e pabazë dhe aktvendimi ankimor vërtetohet në tërësi [më shumë]
  • Njoftim për mbajtjen e seancës të Sektorit të veprave civile

   Risi  | 28 Maj 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, do të mbajë seancë të Sektorit të veprave civile, më 30.05.2024 (e enjte), duke filluar në orën 13,00, me këtë propozim: [më shumë]
  • Kryetarja e Gjykatës Supreme me fjalim në Këshillimin “Ditët gjyqësore”, që u mbajt në Republikën e Serbisë

   Risi  | 27 Maj 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Kryetarja e Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Besa Ademi, pati fjalim në këshillimin e gjyqtarëve “Ditët e gjyqësorit”, që u mbajt në Republikën e Serbisë dhe ku të pranishëm ishin kryetarët e gjykatave supreme nga regjioni. [më shumë]

  Të gjitha lajmet