Договор за јавна набавка по јавен оглас бр.17113/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Договор за јавна набавка по јавен оглас бр.17113/2021

Njoftime, Risi, Njoftim për opinionin  |  5 Nën 2021

По распишаниот јавен оглас за јавна набавка број  17113/2021 (набавка на масло за греење-екстра лесно масло) од Основен суд Берово, Претседателот на судот, го склучи следниот договор за јавна набавка.

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_