Квартален извештај -трет квартал 2022 г. [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Квартален извештај -трет квартал 2022 г.

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  25.10.2022
Квартален извештај -трет квартал 2022 г. за работата на Основен суд Берово

Објавен  е кварталниот  извештај за трет квартал 2022 год. за работата на Основен суд Берово . кој може да го погледнете во рубриката извештаи и статистика

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_