Почетна [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Судски совет на Република Северна Македонија

Судови во Република Северна Македонија

  Пребарување одлуки

  Суд
  Број на предмет
  Датум
  _

  Сите вести

  • СИНДИКАТОТ НА УПОЗ НАЈАВИ ШТРАЈК ОКОЛУ ДОДАТОЦИТЕ НА ПЛАТА И ВИСИНАТА НА ПЛАТИТЕ НА ВРАБОТЕНИТЕ ВО СУДСКАТА СЛУЖБА

   Соопштенија за јавност  | 07.6.2023 | Судски совет на РСМ
   [повеќе]
  • Соопштение за 444-та итна седница на Судскиот совет на РСМ - 08.06.2023 година

   Соопштенија за јавност  | 07.6.2023 | Судски совет на РСМ
   [повеќе]
  • Соопштение од 202-та седница на Судски буџетски совет - 06.06.2023 година

   Соопштенија за јавност  | 07.6.2023 | Судски совет на РСМ
   [повеќе]

  Сите вести